Staráme se o vaše IT od roku 2006

Když se řekne IT, napadne vás iNexia. Jsme totiž spolehlivý a dlouhodobý partner pro informatiku a informační technologie ve vaší firmě. Sídlíme v Brně, ale pracujeme po celé republice. Stačí mít zařízení připojené k internetu.

Osobně i na dálku spravujeme Windows sítě a servery. Vytváříme webové aplikace, aby váš byznys lépe šlapal. Konzultujeme, jak problémy vyřešit i jak jim předejít. Radíme, jak se počítačů nebát a postavit se jim čelem. A klidně vás zastoupíme i v roli manažera IT.


iNexia v číslech

  • 80+klientů s dohledovým softwarem
  • 3500+úspěšných zásahů v roce 2020
  • 500+monitorovaných strojů

6 důvodů, proč s námi

Zajímá vás, proč jsme ti správní partneři pro vás a vaši společnost? Naši klienti si nejvíce chválí trpělivost, s jakou vysvětlujeme, rychlost, s jakou reagujeme, a důslednost, s jakou pracujeme. Ale to není všechno.

  1. Na trhu a v IT technologiích se vyznáme. Aktivně nabízíme inovativní řešení. Jako partneří společnosti Microsoft jsme držiteli stříbrné kompetence Small and Midmarket Cloud Solutions. Stále se vzděláváme a svým oborem žijeme.
  2. Stojíme vždy na vaší straně. Pomůžeme i s tím, co sami vyřešit nedokážeme. Nepřehazujeme si vás jako horký brambor, ale s třetí stranou komunikujeme až do konce
  3. Zakládáme si na seriózním a přátelském jednání. Váš problém je i naším problémem. Věříme, že k úspěšné spolupráci jsou potřeba vstřícné vztahy a otevřená komunikace.
  4. Rozumíme vám. Víme, že vaše potřeby jsou individuální a čas jsou peníze. Technické problémy proto řešíme efektivně. Očekávání chceme stále překonávat.
  5. Mluvíme lidsky. Přestože jsme ajťáci, vše vysvětlujeme tak, abyste nám rozuměli. Přistupujeme k vám osobně a s empatií.
  6. Umíme spojit znalosti IT s byznysovým přístupem. Za sebou máme nejen technické zkušenosti, ale i léta manažerské praxe. Aktivně tak hledáme možnosti, jak může IT podpořit Vaše podnikání.

Naši zákazníci o nás řekli

Se službami společnosti iNexia jsem velmi spokojena. Váš přístup k zákazníkovi je opravdu osobní a pomáháte mi tam, kde potřebuji, hledáte pro mě a můj způsob práce vždy to nejlepší řešení. Velmi si toho vážím. Ať mám problém v IT kdekoliv, vím, že se na Vás mohu obrátit a to je pro mě velmi důležité.

Bussiness for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Kamila Zárychtová
Bussiness for Breakfast Česká republika, s.r.o.

Se společností iNexia, s.r.o. spolupracujeme už rok. Na začátku iNexia provedla analýzu našeho IT vybavení a stylu práce a navrhla modernizaci infrastruktury na základě potřeb naší společnosti. Na spolupráci oceňuji především rychlou reakci podpory, ochotu a schopnost hledat, nalézat a testovat různá řešení podle našich požadavků. Podpora společnosti iNexia nám přinesla vyšší efektivitu a spolehlivost v oblasti využívání IT a ušetřila čas, který tak můžeme věnovat vlastní činnosti.

Advantage Consulting, s.r.o.
Ing. Pavel Jelínek
Advantage Consulting, s.r.o.

Všechny reference

Transformujte svoje IT ještě dnes.Napište nám

Potřebuji pomoct

Zavolejte na +420 534 009 417, získejte od kolegů ID relace a pak klikněte zde:

Vyžádat rychlou pomoc

Kontaktujte nás

Všechny kontakty

© iNexia, s.r.o. 2006 - 2022