Umíte si představit, že byste svou kancelář měli dostupnou kdykoliv a odkudkoliv? A že z domova, služební cesty, jiné pobočky nebo zahraničí byste mohli snadno sdílet data s kolegy? Představujeme vám cloudové řešení Microsoft Office 365.

Prostor na internetu, který je dostatečně zabezpečený a kam můžete uložit veškerou svoji práci, dnes využívá řada firem. A dobře ví proč. Cloud totiž usnadňuje práci a šetří rozpočet.


5 důvodů, proč říct Office 365 ano

Náklady jsou nižší

Pořízení vlastního serveru, vybudování infrastruktury a software, vybavení, provoz a údržba, zálohování i podpora něco stojí. U cloudu platíte jen to, co opravdu využijete. Platíte pouze pravidelné nízké měsíční částky, které jdou ihned do operativních nákladů.

Přístup k datům je nepřetržitý

Cloud zaručuje dostupnost k uloženým datům přes 99,5 % času. Navíc není omezený na zařízení či lokalitu, takže se ke své práci dostanete odkudkoliv a z jakéhokoliv počítače, tabletu i mobilu. Pokud nepobýváte často v kanceláři nebo máte kolegy z různých koutů, cloud velmi oceníte.

Práce je výkonnější

Už žádné verzování dokumentů a zdlouhavé odesílání e-mailů. Na firemních dokumentech můžete pracovat v reálném čase a ve více lidech najednou. Paralelní práce je mnohem efektivnější a zpříjemní váš pracovní život.

Data jsou bezpečně uložená a zálohovaná

Microsoft garantuje vysoké zabezpečení uložených dat. Data zálohuje paralelně na několika místech světa a jejich zabezpečení je jen těžko prolomitelné. Díky tomu získal cloud důvěru a svůj byznysový poklad mu dnes svěřují i velké firmy.

Práce IT správce je jednodušší

U nového zaměstnance odpadá čekání na nastavení účtu, sítě, VPN a sdílených složek. Odchozímu zaměstnanci zrušíte účet lusknutím prstu a firemní data zůstanou tam, kde mají. Systém lze spustit během jediného dne, navíc z pohodlí své židle přes vzdálený přístup.


Pojďte do toho s námi

  • Ušetříme vám čas. Office 365 známe a umíme s ním pracovat. Nainstalujeme vám jen ty nástroje, které opravdu potřebujete.
  • Zajistíme bezpečnost. Data migrujeme bezpečně. Jak jinak.
  • Poskytneme vzdálenou podporu. Máte jistotu, že na případné problémy nikdy nezůstanete sami.
  • Zaškolíme vás. Naučíme vás, jak s Office 365 pracovat. Trvalo vám vytvořit a sdílet tabulku 20 minut? Teď to zvládnete za 2 minuty.
Transformujte svoje IT ještě dnes.Napište nám

Potřebuji pomoct

Zavolejte na +420 534 009 417, získejte od kolegů ID relace a pak klikněte zde:

Vyžádat rychlou pomoc

Kontaktujte nás

Všechny kontakty

© iNexia, s.r.o. 2006 - 2022