Společně s tím, jak byznys roste, stoupají i nároky na IT technologie. Od aplikací a programů, které denně využíváte k chodu firmy, žádáte víc. Přestaly vám stačit? Nevyhovují si navzájem? Nenašli jste zatím takový software, který by vám přesně seděl? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli.

Vytváříme desktopové Windows aplikace a webové aplikace na míru. Jdeme do toho, i když je váš byznys specifický a máte náročné požadavky. Naprogramujeme software takový, jaký ho potřebujete. Tomu předchází pečlivá analýza, díky které výsledné řešení padne na úrodnou půdu.


5 typů aplikací z naší dílny

Desktopové aplikace

Řeč je o programech, které jsou nainstalované přímo v počítači a mají obvykle přístup do centrální databáze. Tyto aplikace většinou zastupují jedinou funkci, například správu objednávek, řešení skladu nebo archivaci nabídek.

Internetové a intranetové aplikace

Do těchto programů se dostanete přes internetový prohlížeč. Nevyžadují instalaci do počítače a jsou snadno, rychle a odkudkoliv přístupné. To samé platí pro intranetový systém, který umí kopírovat vnitřní chod firmy.

Nadstavbové a datově komunikační aplikace

Jeden program máte na správu skladu, druhý na přijímání objednávek. Oba fungují samostatně, ale spolu nekomunikují, což by se vám hodilo. Na řadu tak přichází nadstavba, která odlišné systémy propojí a zajistí přenos dat.

Nastavení a přizpůsobení standardních aplikací

Řadu běžných aplikací lze po nainstalování upravovat, aby odpovídaly specifickým podmínkám. Příkladem jsou můstky pro synchronizaci dat mezi různými aplikacemi. Samozřejmě vás následně zaškolíme, jak „customizované” aplikace používat.

Software na zakázku

Jedna aplikace občas nestačí. Zvlášť větší byznys vyžaduje více spolupracujících aplikací. Naprogramujeme vám soubor aplikací, které se vzájemně doplní a budou schopné spolu komunikovat.

Jak to funguje?

  • Zanalyzujeme situaci. Zjistíme vaše potřeby a požadavky. Seznámíme se s prostředím a programy, s nimiž má aplikace spolupracovat. Diskutujeme a konzultujeme.
  • Nabídneme možnosti. Na základě podrobné analýzy předložíme konkrétní nabídku ceny a funkčnosti aplikace ke schválení.
  • Vyvineme aplikaci. Tým programátorů pracuje, využívá nejnovější poznatky a postupy. V průběhu vývoje testujeme a vychytáváme mouchy.
  • Implemetujeme aplikaci. Finální aplikaci nainstalujeme, seznámíme vás s jejím chodem a vyzkoušíme ji v ostrém provozu. Doladíme ji k dokonalosti.
  • Zajistíme provoz a údržbu. K aplikaci získáte plnou podporu. Dohlížíme na celou síť, v případě potřeby zasahujeme a řešíme problémy.
Transformujte svoje IT ještě dnes.Napište nám

Potřebuji pomoct

Zavolejte na +420 534 009 417, získejte od kolegů ID relace a pak klikněte zde:

Vyžádat rychlou pomoc

Kontaktujte nás

Všechny kontakty

© iNexia, s.r.o. 2006 - 2022