Když jde o byznys, strategii, peníze a firmu, řadový ajťák nestačí. Chcete mít jistotu a bavit se s profesionálem, který se vyzná nejen na IT trhu, ale rozumí i podnikání a managementu. A takového si můžete najmout od nás.

Máte ve firmě ajťáky a veškerá operativa běží jako na drátku. Jednou za čas ale potřebujete provést zásadnější změny, u kterých neznáte důsledek. A na to je potřeba vzít si k ruce někoho, kdo neexperimentuje, má více zkušeností i rozhledu.

Někoho, kdo rozumí technickému pozadí, orientuje se v IT technologiích a zároveň ví, jak to v byznysu chodí. Domluví se s vedením i investory na dlouhodobé strategii firmy a umí vytvořit přesné zadání pro řadové zaměstnance. Říkáme mu externí IT manažer a rádi vám ho „zapůjčíme”.

5 výhod externí spolupráce

  • Fungujete efektivněji ve výkonném managementu
  • Získáte nadhled i názor zvenčí
  • Šetříte čas i firemní rozpočet (neplatíte inhouse manažera, naše spolupráce je dočasná)
  • Máte náskok před konkurencí
  • Jednorázové konzultace i dlouhodobá spolupráce jsou garantované smluvně

Jak vám externí IT manažer usnadní práci?

Vytvoří informační strategii

Víte, co je pro vaši firmu nejlepší a že pro naplnění obchodní strategie je potřeba vybrat také optimální IT řešení. A k takovému rozhodnutí je dobré vzít si na pomoc zkušeného partnera. K podpoře podnikání umíme využít technologie na maximum.

Provede audit podnikových procesů

Firmu řídíte už spoustu let a uvědomujete si, že nově začínající konkurence vás může předběhnout, protože je rychlejší a levnější. Klíčem je používat to nejlepší, co trh nabízí. Audit vám prozradí, kde uspořit náklady a kde zainvestovat.

Optimalizuje podnikové procesy

Firemní procesy fungují už dlouho, nikdo pořádně neví, proč některá pravidla vznikla a před čím firmu chrání. Přizpůsobují se ale rychlému tempu technologií? Nastavíme vám procesy tak, aby dávaly smysl a fungovaly.

Zajistí výběrové řízení na dodavatele

Potřebujete nového dodavatele na internetové připojení, housing serverů, správu sítě nebo třeba cloudového providera, ale nemáte čas na srovnávání nabídek, neznáte háčky a nerozumíte tomu, co vám nabízejí. Zastoupíme vás a vybereme to nejvhodnější.

Konzultuje rozvoj informačních systémů

Správná volba aplikace může ušetřit na provozu firmy velký kus rozpočtu. Ovšem i naopak. Historky o důsledcích toho, kdy v IT šlápnete vedle, slýcháváme často. Získejte jistotu, že instalujete nejvhodnější software, který skutečně odpovídá potřebám firmy.

Účastní se porad vedení

Přestože jsme externí, jsme jedním z vás. Abychom pronikli do chodu firmy, mohli rozvíjet strategii a doporučit vám správné IT řešení, pravidelně se potkáváme s ostatními manažery. Rozsáhlé IT know-how využíváme okamžitě.
 

Transformujte svoje IT ještě dnes.Napište nám

Potřebuji pomoct

Zavolejte na +420 534 009 417, získejte od kolegů ID relace a pak klikněte zde:

Vyžádat rychlou pomoc

Kontaktujte nás

Všechny kontakty

© iNexia, s.r.o. 2006 - 2022